Město Petřvald - knihovna

sigla: KAG504
ev. číslo: 3035/2002
knihovna@petrvald-mesto.cz

Beseda s Matějem Ptaszkem : Dvacet měsíců ve světě kovbojů, banditů a povstalců, aneb kolumbijské dobrodružství na vlastní kůži.

27.04.2018 00:00

Dnes nás navštívil místní rodák, pan Matěj Ptaszek, který tři roky pobýval v Kolumbii a Ekvádoru, kde psal svou první knihu, vystupoval jako bluesový hudebník a fotograf. Svou zajímavou a sugestivní výpověď o těchto zemích plných nádherné přírody, ale také banditů a drogových dealerů doprovodil spoustou fotografií a videí. Přivezl sebou také knihu, kterou napsal na farmě uprostřed kolumbijské džungle: Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi, aneb Jižní Amerika na vlatní kůži. O knihu byl velký zájem. Na koho se nedostalo, může si ji vypůjčit  v naší knihovně. Pan Ptaszek prozradil, že v tisku je již jeho druhá kniha pod názvem Reportáže z rozervaného ráje. Moc se těšíme!